František Pazourek - Velké vinobraní

Lisované, dobrušované, matované a leštěné malachitové sklo s reliéfním dekorem. Výška 22 cm. Neznačeno.
Designer František Pazourek, výrobce firma Heinrich Hoffmann s Jablonec nad Nisou.

Pozn.: Mírně poškozeno

František Pazourek
55558. Velké vinobraní
Dražba ukončena:03.03.2021 21:35:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
nebylo vydraženo