František Pukl a další

47908. Soubor 4 grafických listů

popis: 1x barevný lept, 2x mědirytina, 1x dřevoryt, od 22x30 cm do 15x10 cm. Všechny signovány. 3x rám, sklo, 1x rám, pasparta.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

zbývá: 35 dnů, 5 hodin

konec dražby: 16.09.2020 19:44:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč 01.08.2020 23:11:44 2467