František Pukl a další - Soubor 4 grafických listů

1x barevný lept, 2x mědirytina, 1x dřevoryt, od 22x30 cm do 15x10 cm. Všechny signovány. 3x rám, sklo, 1x rám, pasparta.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

František Pukl a další
47908. Soubor 4 grafických listů
Dražba ukončena:16.09.2020 19:44:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 15.08.2020 14:36:11 5856
500 Kč 01.08.2020 23:11:44 2467