František Řehořek - Portrét muže

Uhel, 45x34 cm, signováno vpravo dole Franta Řehořek, Praha 25.5.07. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1890 - 1982
Narodil se v Boskovicích. Studoval odbornou školu sochařskou a kamenickou v Hořicích a AVU v Praze. Tvořil převážně oleje a akvarely.

František Řehořek
31543. Portrét muže
Dražba ukončena:15.05.2019 18:11:26
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 300 Kč