Uhel, 45x34 cm, signováno vpravo dole Franta Řehořek, Praha 25.5.07. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1890 - 1982
Narodil se v Boskovicích. Studoval odbornou školu sochařskou a kamenickou v Hořicích a AVU v Praze. Tvořil převážně oleje a akvarely.