František Ronovský

22716. V kavárně

popis: Olej na sololitu, 30x61 cm. Signováno vpravo dole Ronovský 67. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem Csc.

 

o autorovi: 1929-2006
Narodil se v Praze. Studoval pražskou AVU u prof. M. Holého a K. Součka. Ve své tvorbě se často zaměřoval na figurální motivy, zobrazoval jak výjevy ze života ve městě, tak z rodinného prostředí. Zachycoval pocity a charaktery svých postav. Paří k významným českým tvůrcům 2. pol. 20. stol. Jeho tvorba se lišila od tehdejšího proudu jak náměty, tak formou. Pracoval s technikou enkaustiky. Jeho díla jsou zastoupena v českých i zahraničních galeriích, z českých např. v Praze, Olomouci, Liberci.

 

dražba ukončena: 27.09.2018 20:21:00

vyvolávací cena: 1 500 Kč

vydraženo za: 46 000 Kč

 

zpět na aukční výsledky

Seznam příhozů

ČástkaPřihozenoPřihodil
46 000 Kč 27.09.2018 19:18:54 823
45 000 Kč 25.09.2018 15:02:30 3537
44 000 Kč 24.09.2018 20:25:40 383
43 000 Kč 01.09.2018 12:28:40 2412
42 000 Kč 31.08.2018 17:44:32 3100
41 000 Kč limit (31.08.2018 17:44:22) 2412
40 000 Kč 31.08.2018 17:44:23 3100
39 000 Kč limit (31.08.2018 17:44:18) 2412
38 000 Kč 31.08.2018 17:44:19 3100
37 000 Kč limit (31.08.2018 17:44:15) 2412
36 000 Kč 31.08.2018 17:44:16 3100
35 000 Kč limit (31.08.2018 17:44:11) 2412
34 000 Kč 31.08.2018 17:44:12 3100
33 000 Kč limit (31.08.2018 17:43:48) 2412
32 000 Kč 31.08.2018 17:43:49 3100
31 000 Kč limit (30.08.2018 10:12:06) 2412
30 000 Kč limit (30.08.2018 10:11:40) 4224
29 000 Kč 30.08.2018 10:11:41 2412
28 000 Kč limit (30.08.2018 10:11:32) 4224
27 000 Kč 30.08.2018 10:11:33 2412
26 000 Kč limit (10.08.2018 9:59:27) 4224
25 000 Kč limit (10.08.2018 9:59:26) 2412
23 000 Kč limit (08.08.2018 16:31:31) 2412
22 000 Kč 08.08.2018 16:31:32 383
21 000 Kč limit (08.08.2018 10:47:15) 2412
20 000 Kč 08.08.2018 10:47:16 4224
19 000 Kč limit (01.08.2018 7:50:40) 2412
18 000 Kč limit (01.08.2018 7:50:06) 831
18 000 Kč 01.08.2018 7:50:07 2412
17 000 Kč limit (01.08.2018 7:49:57) 831
16 000 Kč 01.08.2018 7:49:58 2412
15 000 Kč limit (27.07.2018 12:46:08) 831
14 000 Kč 27.07.2018 12:46:09 36
13 000 Kč limit (26.07.2018 16:47:27) 831
12 000 Kč 26.07.2018 10:33:28 2412
11 000 Kč limit (26.07.2018 10:33:16) 398
10 000 Kč limit (26.07.2018 10:33:15) 2412
5 500 Kč limit (26.07.2018 10:32:55) 398
5 000 Kč limit (26.07.2018 10:32:54) 2412
2 100 Kč limit (26.07.2018 10:32:32) 398
2 000 Kč 26.07.2018 10:32:33 2412
1 900 Kč limit (26.07.2018 10:32:27) 398
1 800 Kč 26.07.2018 10:32:28 2412
1 700 Kč limit (26.07.2018 10:32:22) 398
1 600 Kč 26.07.2018 10:32:23 2412
1 500 Kč limit (26.07.2018 7:47:29) 398