František Šindler - Červánky

Olej na plátně, 16x21 cm, signováno vlevo dole F. Šindler, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

7328. Červánky
Dražba ukončena:26.01.2017 21:48:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč