František Škrabánek?

306724. Chalupa

popis: Olej na kartonu, 26x41 cm. Signováno vpravo dole F. Šk. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 28.11.2020 20:03:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč