František Škrabánek? - Chalupa

Olej na kartonu, 26x41 cm. Signováno vpravo dole F. Šk. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

František Škrabánek?
306724. Chalupa
Dražba ukončena:28.11.2020 20:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč