František Šnajdr

306217. Koňské spřežení

popis: Olej na kartonu, 40x55 cm. Signováno vlevo dole Šnajdr. Rámováno.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 25.09.2020 20:03:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 25.09.2020 5:53:13 6965
500 Kč 22.09.2020 14:33:03 7513