Olej na sololitu, 29x22 cm. Signováno vlevo dole Süsser. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1890-1956
Narodil se v Brně. Studoval vídeňskou AVU. Studijní cesty podnikl do Itálie, Německa, Francie a Španělska. Ve své tvrobě se věnoval nejvíce portrétům a figurální malbě. Pedagogicky působil na Škole uměleckých řemesel v Brně. Jeho díla jsou zastoupena v mnoha galeriích včetně NG Praha.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 110 000 Kč.