František Süsser - Portrét dívky

Olej na sololitu, 29x22 cm. Signováno vlevo dole Süsser. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1890-1956

Narodil se v Brně. Studoval vídeňskou AVU. Studijní cesty podnikl do Itálie, Německa, Francie a Španělska. Ve své tvrobě se věnoval nejvíce portrétům a figurální malbě. Pedagogicky působil na Škole uměleckých řemesel v Brně. Jeho díla jsou zastoupena v mnoha galeriích včetně NG Praha.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 110 000 Kč.

František Süsser
45298. Portrét dívky
Dražba ukončena:28.05.2020 19:05:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč