František Tavík Šimon - Akt

Suchá jehla, 7,5 x 7,5 cm, rámovano pod sklem, signováno vpravo dole, vlevo dole autorská značka, vlevo nahoře signovánon onogramem v desce. Na papíře skvrnky mimo tiskovou plochu.

František Tavík Šimon
10. Akt
Dražba ukončena:26.11.2012 21:15:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč

1 500 Kč 15.11.2012 18:07:13 12