František Tavík Šimon

533. Japonec

popis: Litografie, 15 x 11 cm, rám, zaskleno, signováno vpravo dole, vlevo nahoře monogram v tiskové ploše.

dražba ukončena: 25.09.2013 20:37:00

vyvolávací cena: 400 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 25.09.2013 17:59:54 94
400 Kč 09.09.2013 20:34:45 104