František Tichý následovník

45093. Hráči kulečníku

popis: Olej na plátně, 56x69 cm. Nesignováno. Rámováno.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

zbývá: 0 dnů, 23 hodin

konec dražby: 27.05.2020 19:35:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 800 Kč