Lept, 14x9 cm. Signováno vpravo dole tužkou Fr. Sylv. Toman. Rám, pasparta, sklo Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1886 - 1942 Narodil se v Prostějově. Ve své tvorbě se věnoval krajinomalbě, pražským motivům a žánrovým scénám.