František Vincenc Danihelka - U trati

Olej na kartonu, 34x47 cm, signováno vlevo dole F. V. Danihelka 1936, rám.

1911, Pardubice
Žák soukromé školy pro. Jana Šíra v Pardubicích. Poté se učil na ukrajinské akademii v Praze. Vzděláv se také na AVU (1936-1939; 1945- prof. Obrovský). Studijně vycestoval do Litvy, Finska, Francie a Norska. Soukromě vystavoval v Pardubicích.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

4462. U trati
Dražba ukončena:30.03.2016 19:06:28
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:900 Kč