František Vít Blažek - Kolín

Olej na kartonu, 39x45 cm Signováno vpravo dole Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Olej na kartonu, 39x45 cm. Signováno vpravo dole F.V. Blažek. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1904 – 1966
Malíř, ilustrátor, scénograf a grafik. Studoval v malířské škole M. Maliny, dále na Ukrajinské akademii v Praze, na AVU v Praze u O. Nejedlého a také scénografii u F. Tröstera na AMU v Praze. V prvním období maloval podobizny, zátiší a krajiny. Po válce působil jako šéf výpravy kolínského divadla, později jako pedagog LŠU.

25436. Kolín
Dražba ukončena:29.11.2018 22:47:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč