František Vít Blažek

25436. Tábor

popis: Olej na kartonu, 39x45 cm. Signováno vpravo dole F.V. Blažek. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 29.11.2018 22:47:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč