František Vlach

303624. Na hrázi

popis: Olej na kartonu, 65x50 cm. Nesignováno. Nerámováno.

pozn.: Malba mírně poškozena.

dražba ukončena: 15.02.2020 20:06:00

vyvolávací cena: 500 Kč

nebylo vydraženo