František Zavázal - Zátiší s ovocem

Olej na kartonu, 35x50 cm, signováno vpravo dole F. Zavřel, rám.

o autorovi: 1878, Zbraslav

Nejvyšší dosažená cena tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.

11870. Zátiší s ovocem
Dražba ukončena:28.06.2017 22:23:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč