František Zavázal - Zátiší s vínem

Olej na kartonu, 55x70 cm. Signováno vpravo dole F. Zavázal 1945. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1878, Zbraslav

Nejvyšší dosažená cena tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.

26989. Zátiší s vínem
Dražba ukončena:30.01.2019 18:24:20
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 200 Kč