František Ždárský - Valdštejnské náměstí v Jičíně

Olej na malířské lepence, rozměry 44x54 cm, signováno autorsky vpravo dole, rámováno v uměleckém masivním zakázkovém bohatě ornamentálně zdobeném galerijním rámu.
Obraz nesmírně vhodný pro patrioty Jičína, podnikatele pro reprezentativní výzdobu.
Vzácná a mimořádná příležitost pro získání reprezentativního díla se silným odkazem k městu Jičín, je vynikající příležitostí pro kvalitní investici s předpokladem cenového nárustu. Rare!

František Ždárský
56508. Valdštejnské náměstí v Jičíně
Dražba ukončena:04.03.2021 19:08:17
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč