František Zikmund

1794. Zátiší s ovocem

popis: Olej na kartonu, 19x36 cm, signováno vpravo dole, rám, pasparta, zaskleno.

1893, Železnice u Jičína - 1955, Praha

dražba ukončena: 28.01.2015 19:43:12

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 900 Kč