František Zikmund - Zátiší s dýmkou a šunkou

Olej na dřevě, 15x33 cm. Signováno vpravo nahoře s věnováním F. Zikmund. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1893, Železnice u Jičína - 1955, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

48613. Zátiší s dýmkou a šunkou
Dražba ukončena:27.08.2020 19:28:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč