František Zobač - Zima u chalup

Olej na kartonu, 33x49 cm. Signováno vpravo dole Zobač. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1940
Pedagog, malíř, sběratel. Výtvarnou výchovu studoval na Pedagogickém institutu, malbě se učil u svého strýce, výborného malíře – samouka. Celý život pracoval jako pedagog, ve volném čase maloval rodnou Vysočinu.

306289. Zima u chalup
Dražba ukončena:04.10.2020 20:14:39
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 04.10.2020 20:09:39 741
500 Kč 04.10.2020 20:04:58 4450