Franz Göckede - Žluté keříky podél cesty

Olej na sololitu, 40x50 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

Franz Göckede
306222. Žluté keříky podél cesty
Dražba ukončena:25.09.2020 20:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 25.09.2020 10:12:54 6965
500 Kč 17.09.2020 15:01:41 2224