Franz Göckede

306222. Žluté keříky podél cesty

popis: Olej na sololitu, 40x50 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

pozn.: Rám poškozen.

dražba ukončena: 25.09.2020 20:08:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 25.09.2020 10:12:54 6965
500 Kč 17.09.2020 15:01:41 2224