Franz Poledne - Krakov

Akvarel, 35x27 cm, signováno vpravo dole Franz Poledne 1916, volný list.

11744. Krakov
Dražba ukončena:28.06.2017 20:25:22
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:8 000 Kč