Franz von Defregger- následovník - Tyrolská hospůdka

Olej na dřevě, 26x20 cm. Signováno vpravo dole F. Defregger. Rámováno.

Franz von Defregger- následovník
48471. Tyrolská hospůdka
Dražba ukončena:26.08.2020 20:50:53
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč