Franz von Defregger

47912. Válka páté koalice 1809 - tyrolské povstání

popis: Lept, 25x34 cm. Signováno vpravo dole v tisku F. Defregger 1874. Rám, sklo. Slepotiskové razítko An Ehren Vnd An Siegen Reich.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 16.09.2020 19:48:00

vyvolávací cena: 500 Kč

nebylo vydraženo