Franz Wimmer - Stille

Lept, 28x21 cm. Signováno vpravo dole Franz Wimmer. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. List mírně poškozen.

o autorovi: (1892-1974) Rakouský malíř

55109. Stille
Dražba ukončena:13.01.2021 19:10:55
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč