Kresba tužkou, 40x28 cm. Signováno vpravo dole Friedberg. Vlevo dole přípis Am 18. April 1847. Rám, sklo... Pozn.: Rám mírně poškozen. Papír mimo obrazovou plochu mírně zašpiněn.