Friedrich Josef - Svatba

Olej na plátně, 62x104 cm, rám, signováno vlevo dole.

736. Svatba
Dražba ukončena:27.11.2013 21:45:15
Vyvolávací cena:15 000 Kč
vydraženo za:34 000 Kč