Fritz Paplham - Alpy

Olej na plátně, 60x80 cm, signováno vlevo dole Fritz Paplham, rám.

3437. Alpy
Dražba ukončena:26.11.2015 21:43:43
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:9 500 Kč