Fritz Geyer - Berlínské náměstí

Olej na kartonu, 60x50 cm. Signováno vlevo dole Fritz Geyer. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1873 - 1947
Německý malíř.

Fritz Geyer
49484. Berlínské náměstí
Dražba ukončena:01.10.2020 22:28:46
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč