Fritz Wotruba

52317. Variace na Wagnerovu operu - Pán prstenů

popis: Litografie, 11/38, 50x64 cm. Signováno vpravo dole tužkou F. Wotruba. Rám, sklo.

dražba ukončena: 11.11.2020 21:03:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 000 Kč