Fritz Wotruba - Variace na Wagnerovu operu - Pán prstenů

Litografie, 11/38, 37x45 cm. Signováno vpravo dole tužkou F. Wotruba. Rám, pasparta, sklo.

Fritz Wotruba
52355. Variace na Wagnerovu operu - Pán prstenů
Dražba ukončena:11.11.2020 21:41:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč