Fritz Wotruba

52355. Variace na Wagnerovu operu - Pán prstenů

popis: Litografie, 11/38, 37x45 cm. Signováno vpravo dole tužkou F. Wotruba. Rám, pasparta, sklo.

dražba ukončena: 11.11.2020 21:41:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 000 Kč