Frotejzík - Kytice šeříků

Olej na plátně, 58x88 cm, signováno vlevo dole Frotejzík, rám.

Pozn.: Vzadu přípis.

Frotejzík
10662. Kytice šeříků
Dražba ukončena:31.05.2017 22:17:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč