G. Wenig - Dětská svatba

Kresba, 31x40 cm. Signováno vpravo dole G. Wenig. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Papír poškozen.

G. Wenig
28655. Dětská svatba
Dražba ukončena:14.03.2019 22:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč