Georg Bommer - Trofej válečné školy

Kovový reliéf, 29x38 cm. Signováno vlevo dole Ge. Bommer. Rámováno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1900 - ?
Německý sochař.

Georg Bommer
48403. Trofej válečné školy
Dražba ukončena:26.08.2020 19:40:51
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč