Georg Flegel - následovník - Malá hostina

Olej na plátně fixovaném na překližce, 40x48 cm. Nesignováno. Rámováno.

o autorovi: 1966 – 1638
Georg Flegel byl moravský německojazyčný malíř manýrismu a baroka, autor mnoha zátiší.

Georg Flegel - následovník
48400. Malá hostina
Dražba ukončena:26.08.2020 19:35:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč