Georg Flegel-následovník

48400. Malá hostina

popis: Olej na plátně fixovaném na překližce, 40x48 cm. Nesignováno. Rámováno.

zbývá: 20 dnů, 10 hodin

konec dražby: 26.08.2020 19:35:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 900 Kč