1x lept, 1x akvatinta, 20x28 cm, 12x16 cm. Obě signovány tužkou vpravo dole. 1x rám, pasparta, sklo, 1x rám, sklo. Pozn.: 1x rám mírně poškozen a papír mírně zašpiněn mimo tiskovou část.