Olej na kartonu, 55x70 cm, signováno vlevo dole George Jilovski, rám, zaskleno.
1884, Praha
Žák UMPRUM u E. K. Lišky a J. Schikanedra (1900-1904). Poté studia na AVU u Fr. Thieleho. Studijně vycestoval do Německa, Rakouska, Švýcarska a Itálie. Tvořil podobizny, krajinomalby, pohledy na města, genry a zátiší. Vytvořil řadu ex libris. Vystavoval u nás i v zahraničí (Vratislav, Mnichov, St. Louis,...).
Pozn.: Rám poškozen.