Gerard Dom. - Vědec

Mědirytina, 14x17 cm. Signováno vlevo dole v tisku Gerard Dom. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Gerard Dom.
37275. Vědec
Dražba ukončena:13.11.2019 21:12:56
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:800 Kč