Gerd Winner - Hřbitov aut

Litografie, 70x104 cm. Signováno vpravo dole tužkou Winner. Rám, sklo.

Pozn.: Prasklé sklo.

Gerd Winner
48141. Hřbitov aut
Dražba ukončena:17.09.2020 20:40:06
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč