Vysoce kvalitní autorský reprezentativní kovový reliéf se zinkovým pokovováním vše v původní patině, 35 x 22 cm, dílo signováno vpravo dole autorsky vrypem do plastického reliéfu, rámováno v dubovém černém rámu.
Dále na balíku značky: P&D a nad hlavou Merkura – boha obchodu nápis Handel.
Mimořádná sochařská zručnost je demonstrována v tomto galerijním špičkovém díle, kdy autor výrazně plasticky znázornil boha obchodu Merkura včetně naznačení cest obchodních – moře, poušť, hory. Dílo pochází z vynikající židovské umělecké sbírky. Vrcholné období ART DECCO!
O autorovi: Gg. Bommer – autor uveden v mezinárodním slovníku umělců THIME-BECKER