Gift Seda - Africká socha

Kámen - Hadec, Výška 37 cm. Značeno vespod Gift Seda 2004.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Gift Seda
306193. Africká socha
Dražba ukončena:22.09.2020 20:35:56
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč