Gilberto Almeida Egas

37854. V obětí

popis: Akvarel, 47x35 cm. Signováno vlevo dole Almeida. Rám, pasparta, sklo.

dražba ukončena: 27.11.2019 19:12:49

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 800 Kč

800 Kč 27.11.2019 19:07:49 3147
700 Kč 10.11.2019 19:44:48 5215