Gilberto Almeida Egas

37854. V obětí

popis: Akvarel, 47x35 cm. Signováno vlevo dole Almeida. Rám, pasparta, sklo.

zbývá: 8 dnů, 19 hodin

konec dražby: 27.11.2019 19:08:00

vyvolávací cena: 700 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 700 Kč

700 Kč 10.11.2019 19:44:48 5215