Gilberto Almeida Egas  - V obětí

Akvarel, 47x35 cm. Signováno vlevo dole Almeida. Rám, pasparta, sklo.

37854. V obětí
Dražba ukončena:27.11.2019 19:12:49
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč 27.11.2019 19:07:49 3147
700 Kč 10.11.2019 19:44:48 5215