Olej na plátně, 68x105 cm. Signováno vpravo dole Giov. Albrici. Rám. Pozn.: Rám mírně poškozen. Párový obraz č. 2 je značen jako položka č. 27474.
o autorovi: Italský malíř 19. stol.