Goldklang

52074. Loutna

popis: Mandolína zdobená, 98 cm. Značeno Goldklang.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 22.10.2020 20:01:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 600 Kč