Goldklang - Loutna

Mandolína zdobená, 98 cm. Značeno Goldklang.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Goldklang
52074. Loutna
Dražba ukončena:22.10.2020 20:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč