1. Na trhu - Litografie, 39x60 cm, rám, pasparta, zaskleno.
2. Tirolský kostel - Barevná litografie, 28,5x20,5 cm, signováno vlevo dole J. Prinke, rám, pasparta, zaskleno.
3. Beran - Litografie, 32x42 cm, signováno vpravo dole Seydl , paspartováno, zaskleno.
Pozn.: V papíře hnědé skvrny. Pasparta silně znečištěna. Vpřed dole věnování Robertu Nezvalovi.
4. Spolek Hollar - Litografie, 24x33 cm, signováno vpravo dole H. Boettinger 1928, rám, pasparta, zaskleno.
5. Hradčany - Barevná litografie, 36x34 cm, dvojí signování: signováno v desce vlevo dole V. Röhling, signováno na papíře vpravo dole V. Röhling, rám, pasparta, nezaskleno.
Pozn.: Papír mírně zvlněn.
6. Dřevěný krytý most - Lept, 28x39 cm, signováno vpravo dole Kašpar 1910, rám, pasparta, zaskleno.