Grannár  - Honák a koně VELKÝ ROZMĚR

Olej na plátně, 70x100 cm. Signováno vlevo dole Grannár. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

45153. Honák a koně VELKÝ ROZMĚR
Dražba ukončena:27.05.2020 20:38:20
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:6 500 Kč