Gustav Maran - Bohaté zátiší

Olej na plátně, 63x74 cm. Signováno vpravo dole S. G. Maran. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1886 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 500 Kč

Gustav Maran
47395. Bohaté zátiší
Dražba ukončena:30.07.2020 19:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč