Gustav Maran - Soubor 2 pragensií

Oleje na kartonu, 22x27 cm. Oba signovány vpravo dole S. G. Maran 1927. Rám, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1886 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 500 Kč

Gustav Maran
47388. Soubor 2 pragensií
Dražba ukončena:30.07.2020 19:17:16
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 800 Kč