Oleje na kartonu, 22x27 cm. Oba signovány vpravo dole S. G. Maran 1927. Rám, sklo.
Pozn.: Rámy mírně poškozeny.
o autorovi: 1886 - 1983
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 500 Kč