Gyula Rudnay - S koněm za vesnicí

Olej na plátně, 52x70 cm, signováno vpravo dole Rudnay Gy., rám.

1878, Pelsöc - 1957, Budapešť
Maďarský malíř.

Pozn.: Rám i malba poškozeny.

2348. S koněm za vesnicí
Dražba ukončena:27.05.2015 21:38:47
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč